Borë në Maqedoni do të ketë për fundjavë – Lajmi.net
Borë në Maqedoni do të ketë për fundjavë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 22:51, 14 November 2017
Sipas Drejtorisë për Punë Hidro-meteorologjike në Maqedoni në vendin tonë borë duhet të bjerë për fundjavë.

Nëpër qytete dhe vendbanime do të ketë rreshje shiu kurse nëpër male do të ketë borë me intensitet të dobët.

Cikloni që do t’a kaplojë Maqedoninë pas ditës së premte (17 nëntor) do të reflektohet nga cikloni që është duke lëvizur nga Italia dhe Kroacia. /Telegrafi/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan