Bora shtynë ndeshjet e futbollit kosovar – Lajmi.net
Bora shtynë ndeshjet e futbollit kosovar
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:16, 1 March 2018
FFK ka njoftuar për shtyrjen e ndeshjeve.

Bora ka ç’rregulluar orarin e ndeshjeve të futbollit kosovar.

FFK ka njoftuar për shtyrjen e ndeshjeve.

“Komisioni i Garave i Ligës së Dytë dhe kategorisë së juniorëve, në mbledhjen e mbajtur sot, ka vendosur që ndeshjet e parapara për t’u zhvilluar këtë fundjavë në Ligën e Dytë dhe Ligën e Juniorëve të shtyhen, si pasojë e reshjeve të mëdha të borës në ditët e fundit”, thuhet në njoftim. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Futboll

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble