Bonucci përplaset me Immobilen pas ndeshjes Lazio – Milan (VIDEO) – Lajmi.net
Bonucci përplaset me Immobilen pas ndeshjes Lazio – Milan (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 20:35, 10 September 2017
Leonardo Bonucci dhe Ciro Immobile janë përplasur pas ndeshjes Lazio - Milan.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble