Bonucci: Nëse e mposhtim Real Madridin, trofeu do t’i dedikohet këtij futbollisti (FOTO) – Lajmi.net
Bonucci: Nëse e mposhtim Real Madridin, trofeu do t’i dedikohet këtij futbollisti (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:02, 11 May 2017
Leonardo Bonucci i ka idetë e qarta për finalen e Ligës së Kampionëve.

Leonardo Bonucci e ka mendjen tek finalja e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit.

Mbrojtësi i Juventusit ka thënë se nëse skuadra e tij triumfon në finalen në Cardiff, trofeu do t’i dedikohet kapitenit Gianluigi Buffon.

“Dedikimet për fitoren? Kapitenit Buffon, klubit dhe tifozëve”, deklaroi Bonucci, përcjell “lajmi.net”.

Juventus dhe Real Madrid takohen në Cardiff më 3 qershor. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Juventus, Leonardo Bonucci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan