Bombi të shpejta dhe të shijeshme (Video) – Lajmi.net
Bombi të shpejta dhe të shijeshme (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 17:14, 11 February 2017
Fundjava mbledh të gjithë anëtarët e familjes në shtëpi. Përveç pastrimit të shtëpisë mund të keni kohë edhe për ëmbëlsira të cilat janë të shijshme dhe të shpejta njëkohësisht, më poshtë keni një të tillë, transmeton lajmi.net

Fjalët kyçe: bombi, të shpejta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2