“Bomba” nga Spanja, Modric transferohet në Serie A për 50 mln – Lajmi.net
“Bomba” nga Spanja, Modric transferohet në Serie A për 50 mln
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 22:56, 19 May 2017
“Bomba” e ditës së sotme vjen nga Spanja.

Mediet e këtij vendi së bashku me ato italiane, shkruajnë se Real Madrid është i gatshëm ta shes Luka Modricin për 50 milionë euro.

Është skuadra e Milanit që kryeson garën për të siguruar shërbimet e mesfushorit kroat, që ka qenë lojtari kryesor i Realit në sukseset e viteve të fundit.

Milani me pronar të rinj kinez, dëshiron të nis një projekt të ri e gjigant, duke afruar lojtarë të klasit botëror siç është Modric.

Kujtojmë se Milan deri më tani ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të Villarreal, Mateo Musacchio, anësorit Kessie të Atalantës dhe mbrojtësit zviceran të Wolfsburgut, Rodrigez, ku kanë mbetur vetëm të zyrtarizohen./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AC Milan, Luka Modric, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble