Bolt: Do të jem tifoz i këtij ekipi në “Botërorin 2018” – Lajmi.net
Bolt: Do të jem tifoz i këtij ekipi në “Botërorin 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 12:59, 13 June 2018
Usain Bolt është tifoz i Argjentinës.

Usain Bolt ka zbuluar preferencën e tij në Kampionatin botëror 2018.

Ish sprinteri nga Xhamajka është tifoz i Argjentinës.

“Unë jam adhurues i Argjentinës”, tha 8 herë kampioni i Olimpiadës.

“Mendoj që kemi një mundësi të mirë nëse luajmë mirë, pastaj do kemi një mundësi të shkojmë në finale dhe ta fitojmë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO