Bokseri plagos syrin, por ju nuk keni për t’a besuar se çfarë ndodhë më pas (Foto/Video) – Lajmi.net
Bokseri plagos syrin, por ju nuk keni për t’a besuar se çfarë ndodhë më pas (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:02, 9 August 2017
Një pamje ndoshta horror shihen në këtë filmim kur një njeri lëndoi syrin e tij të djathtë.

Në klipin e tmerrshëm që u shfaq në internet kohët e fundit, një grua i kërkon ta dashurit të shpjegojë pse fytyra e tij është e plagosur, transmeton lajmi.net.

Ai i tregon se ishte një aksident. Mirëpo ai më pas vazhdon me një veprim mjaft të çuditshëm, duke i habitur të gjithë ata që e kanë parë.

Ai i mbyll hundët dhe më pas i fryen atyre, por çuditërisht syri i tij filln të fryhet çdo herë e më shumë, deri në momentin sa ai nuk mund t’a hap më.

Kjo video është komentuar mjaft shumë dhe pothuajse të gjithë kanë mbetur të habitur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Boks, Fryerje, Syri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown