Boateng në Premierligë, çmimi 50 milionë euro – Lajmi.net
Boateng në Premierligë, çmimi 50 milionë euro
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:46, 22 March 2018
Sipas "The Sun", Boateng kërkohet nga Manchester United dhe Manchester City.

Jerome Boateng do ta vazhdojë karrierën në Premierligë.

Mbrojtësi ka disa oferta, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “The Sun”, Boateng kërkohet nga Manchester United dhe Manchester City.

Bayerni e vlerëson mbrojtësin me 50 milionë euro.

Për të mund të jenë të interesuara edhe Barcelona dhe Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO