BMW M3, gjithnjë e më i kërkuar – Lajmi.net
BMW M3, gjithnjë e më i kërkuar
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 10:26, 22 January 2018
MW M3 i ri tashmë është në zhvillim, por gjenerata aktuale gjithnjë e më shumë tërheqë vëmendjen, gjë që e dëshmon modeli i modifikuar në foto.

Në foto është BMW M3 me eksterier me ngjyrë të zezë mat, rrotat Brixton Forged PF1 Duo Series me diametër prej 20-inç dhe me ngjyrë të zezë, xhamat e errët, maskën e përparme të zezë, si dhe amortizatorët KW dhe sistemin e shkarkimit të gazrave Akrapoviç prej titani, transmeton Koha.net.

Sa i përket motorit, nuk dihet nëse i është përforcuar motori 3.0-litër Twin-Turbo me gjashtë cilindra.

Fjalët kyçe: BMW M3

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool