Bleu makinë 2 milionë euro, ja çka i ndodhi më pas (Foto) – Lajmi.net
Bleu makinë 2 milionë euro, ja çka i ndodhi më pas (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 10:17, 18 May 2017
Një person me emrin Manny Khoshbin, ka blerë një veturë të tipit Koenigsegg Agera RS Gyphon që kushton 2 milionë euro.

Por, para dërgimit tek pronari është bërë një aksident me të nga kompania.

Kjo makinë e prodhuar vetëm një herë, është prezantuar në Gjeneva Motor Show 2017 për herë të parë.

Makina kishte pësuar aksident pasi kishte rrëshqitur në rrugë të lagur dhe pastaj kishte rënë nën rrugë./Lajmi.net/

17-1495025060-koenigsegg-agrees-to-replace-crashed-agera-rs5 17-1495025078-koenigsegg-agrees-to-replace-crashed-agera-rs3 17-1495025096-koenigsegg-agrees-to-replace-crashed-agera-rs1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO