Blero po xhiron klipin e ri? – Lajmi.net
Blero po xhiron klipin e ri?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 11 October 2017
Këngëtari Blero Muharremi duket se po vjen me projekt të ri muzikor.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se po xhironte, por nuk ka theksuar nëse bëhet fjalë për ndonjë klip apo jo, shkruan lajmi.net

Duke qenë se postimet e tij janë të shpeshta nga studio përmes të cilave tregon që po punohet në realizimin e këngëve të reja, ky dyshim se po vjen me klip rritet akoma më shumë.

Kujtojmë që projekti i fundit deri më tani i Bleros është kënga ‘Ndale’ e publikuar në korrik e cila ka mbledhur afër 1 milion klikime./Lajmi.net/

22472192_2401752696716884_1728153201_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO