Blero nuk përmbahet, puth Afronën midis emisionit (Video) – Lajmi.net
Blero nuk përmbahet, puth Afronën midis emisionit (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:11, 16 July 2017
Të ftuar në emisionin n'KosovëShow ishin çifti më i komentuar në estradë, këngëtari Blero dhe e dashura e tij Afrona Dika.

Ishte vetëm hera e tretë që Afrona ka qenë pjesë e ndonjë interviste por dyshja bashkë ofruan shumë shou për shikuesit e emisioni, shkruan lajmi.net

Afrona në rolin e prezantueses ia bëri një pyetje Bleros ndërsa përgjigjja e tij e dëshmoi edhe njëherë dashurinë e madhe që ai ka për Afronën.

Këngëtari gjithashtu nuk është përmbajtur dhe e ka puthur publikisht atë./Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals