Blero ka disa fjalë për ‘hejterat’ (Foto) – Lajmi.net
Blero ka disa fjalë për ‘hejterat’ (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:54, 20 March 2017
Nuk është e rastësishme të shohim xhelozi dhe prishje të raporteve në mes të artistëve tanë.

Me veprimin e fundit, Blero duket se ka problem me dikë, ngase i ka dedikur dikujt disa fjalë, shkruan lajmi.net.

“Nuk eshte me rendesi cka thojn per mua, me rendesi eshte, kur une e kthej kryt ata e palojn 👊🏻”, shkruan Blero në Instagram.

Shihet se komenti i këngëtarit është një lloj ‘thumbi’ për dikë, por që nuk e dimë se kujt ia dedikon këto fjalë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Blero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball