Blero i dashuruar marrëzisht në Afronën, ja çka ka bërë – Lajmi.net
Blero i dashuruar marrëzisht në Afronën, ja çka ka bërë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:32, 14 November 2017
Këngëtari Blero duket se çdo ditë e më shumë po i shtohet dashuria ndaj Afronës.

Lidhja e tyre ka vite që ka nisur dhe dyshja mbesin si çifti më i komentuar në vend, shkruan lajmi.net

Afrona konsiderohet të jetë një vajzë tejet e afërt me njerëzit prandaj edhe Tarën e ka bërë për vete dhe ajo e do shumë.

Se raportet i kanë të mira ka treguar edhe Blero në disa prej intervistat e dhëna për emisionin ‘Mirage’ prodhim ky i lajmi.net

Nuk është hera e parë që Blero publikon foto të Afronës me ose pa ndonjë arsye. Sot ka zgjedhur ta publikoj një në mbishkrimin e së cilës i ka vënë një zemër.

Ndryshe këngëtari është duke e shijuar suksesin e këngën ‘Mbylli sytë’./Lajmi.net/

❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

 

Fjalët kyçe: Afrona, Blero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball