Blero i dashuruar kokë e këmbë, ja çfarë bën për Afronën (Foto) – Lajmi.net
Blero i dashuruar kokë e këmbë, ja çfarë bën për Afronën (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:46, 21 April 2017
Këngëtari Blero Muharremi çdo herë e më shumë tregon se sa është i dashuruar në Afrona Dikën.

Edhe pse shpeshherë i ndanë largësia, ata nuk ngurrojnë t’i shprehin fjalë të ëmbla dashurie njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Në Instagram, Blero ka publikuar një foto të Afronës, duke i bashkëngjitur një zemër dhe etiketuar emrin e saj.

Duket se kjo është njëra ndër imazhet më të preferuara të Bleros, por ai gjithashtu e shpehë edhe dashurinë që ka për të. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Blero Afrona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool