Blerim Xhemaili shënon tjetër gol të bukur (VIDEO) – Lajmi.net
Blerim Xhemaili shënon tjetër gol të bukur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:08, 19 March 2017
Blerim Xhemaili ka edhe golin e dytë personal në fitore 4:1 te Bolognas ndaj Chievos.


Blerim Dzemaili Goal HD – Bologna 3-1 Chievo… by FranceCup3

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble