Bleona nuk ngopet së publikuara imazhe provokative, ja ku e keni edhe një tjetër (Foto) – Lajmi.net
Bleona nuk ngopet së publikuara imazhe provokative, ja ku e keni edhe një tjetër (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:57, 13 September 2017
Këngëtarja shqiptare me famë botërore e cila po synon t'i futet tregut të aktrimit atje nuk e ka ndërmend të ndalet së publikuari foto provokative.

Bleona, ka publikuar në Instagram edhe një imazh të shkëputur nga seti i fotografive gjysmë nudo të cila nuk heziton asnjëherë t’i publikojë e ri-publikojë, shkruan lajmi.net

”Edhe një tjetër, veç pse ne mundemi”, ka shkruar ajo përkrah fotos./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO