Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur – Lajmi.net
Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:59, 13 October 2017
Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory.

Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net

Duke e mbuluar vetëm gjoksin me rruaza, Bleona dukej tejet seksi, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare njihet për pozat e saj ku del krejt e zhveshur dhe provokative, duke mos marrë shpesh komente të mira për gjërat që bën./Lajmi.net/

22473309_2402631756628978_1215908_o

Fjalët kyçe: Bleona

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown