Blen BMW me paratë e kursyera për vite me radhë! Por çfarë stresi numërimi… – Lajmi.net
Blen BMW me paratë e kursyera për vite me radhë! Por çfarë stresi numërimi…
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 9:58, 23 December 2017
Një biznesmen këmbënguli që ta bënte pagesën e parë të makinës së tij me monedha.

 

Punonjësit në një dyqan makinash në Kinë shpenzuan orë të tëra duke numëruar kutitë me monedha, që në total ishin rreth 8 mijë paund.

Sipas “DailyMail”, klienti, emri i të cilit nuk bëhet i ditur bleu një makinë BMW me vlerë rreth 45 mijë paund më 18 Dhjetor.

Menaxheri i shitjeve në dyqanin e BMW në Putian, në provincën Fujian, tha se klienti merrej me biznes dhe insistoi që ta bënte pagesën e parë me monedha.

Ai shpjegoi se klienti i kishte kursyer ato për vite me radhë.

Në pamjet e përcjella nga Daily Mail mund të shihen një grup punonjësish të cilët qëndrojnë të ulur në dyqan duke numëruar për orë të tëra monedhat në dysheme.

Fjalët kyçe: BMW, monedha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble