“Bild” zbulon çmimin e transferimit të Rashicës në Werder Bremen – Lajmi.net
“Bild” zbulon çmimin e transferimit të Rashicës në Werder Bremen
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:56, 31 January 2018
Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës do të jetë futbollist i ri i ekipit të njohur nga Bundesliga.

Werder Bremen do të paguajë 7.5 milionë euro për transferimin e Milot Rashicës.

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës do të jetë futbollist i ri i ekipit të njohur nga Bundesliga.

Rashica sot pritet të nënshkruajë kontratë deri më 2022 dhe të stërvitë me skuadrën e re për herë të parë, përcjell “lajmi.net”.

Rashica ishte transferuar në Vitesse në vitin 2015 nga skuadra kosovare, Kosova e Vushtrrisë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Milot Rashica, Werder Bremen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion