Bilbao trondit Real Madridin (VIDEO) – Lajmi.net
Bilbao trondit Real Madridin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:42, 18 March 2017
Bilbao ka befasuar Real Madridin duke i barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Aduriz.

Goal Aduriz A. (1:1) Athletic Bilbao vs Real… by ylberenexhipi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2