Bilbao 1:2 Real Madrid, vlerësimet e lojtarëve (FOTO) – Lajmi.net
Bilbao 1:2 Real Madrid, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:41, 18 March 2017
Fitore aspak të lehtë por shumë të rëndësishme ka arritur Real Madridi në udhëtim te Atheltico Bilbao, me rezultat 1:2. Benzema dhe Casemiro shënuan për fitoren e skuadrës së Zidanes, teksa Ronaldo bëri dy asistime.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball