Big Mama shfaqet joshëse në imazhin e fundit – Lajmi.net
Big Mama shfaqet joshëse në imazhin e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:02, 12 October 2018
Big Mama është goxha aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht sjell imazhe të reja.

Ajo së fundi pozoi joshëse në një fustan, i cili i shfaq asaj linjat perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Në këtë fotografi, këngëtarja pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve të cilët e komplimentuan për paraqitjen.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Big Mama është “Vet më le”, të cilës ia kishte shoqëruar edhe videoklipin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO