Bie në pishinë, çfarë bën pastaj është e pabesueshme (Foto/Video) – Lajmi.net
Bie në pishinë, çfarë bën pastaj është e pabesueshme (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyleOrganizohu 20:13, 19 March 2017
Mijëra foshnje rrëzohen në pishinë dhe vdesin çdo vit, transmeton lajmi.net

Çfarëdo aftësie për notim është e nevojshme në një situatë ku foshnja bie në pishinë. Por, sa herët mund të mësohet të notojë një foshnje?

Pediatrët rekomandojnë që foshnja mundet dhe duhet të mësojë notin para se të mbushë një vjet.

Në videon më poshtë do të shihni se si bie në pishinë kjo foshnje e cila tenton të merr lodrën e vet.

Pasi bie në ujë, ai përdor aftësitë e tij të notimit dhe mbijeton në mënyrë të përkryer. Shikojeni! /Lajmi.net/

baby1baby2baby3

Fjalët kyçe: Foshnje, Not, Pishinë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble