Besiktas – Bayern Munich, formacionet e skuadrave – Lajmi.net
Besiktas – Bayern Munich, formacionet e skuadrave
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:16, 14 March 2018
"Goal" ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Besiktas dhe Bayern Munich ndeshen sonte në ballafaqimin e kthimit në Stamboll në Ligën e Kampionëve.

“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

BESIKTAS (4-2-3-1): Fabri; Adriano, Tosic, Pepe, Erkin; Hutchinson, Medel; Quaresma, Talisca, Babel; Vagner Love.

BAYERN MUNICH (4-2-3-1): Ulreich; Rafinha, Süle, Hummels, Alaba; Vidal, Thiago Alcantara; Rodriguez, Müller, Ribery; Wagner.

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Besiktas

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball