Besart Halimi – Nuk kthehesh ti – Teksti i këngës – Lajmi.net
Besart Halimi – Nuk kthehesh ti – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net EntertainmentTekste Këngësh Shqip 20:28, 11 April 2016
Besart Halimi
Besart Halimi
Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimi nga Ardian Kastrati.

Ti më the zërin mos e ngrit

Se bubullima nuk rrit lule

Është shiu ai që i rrit

 

E unë vazhdova e teprova

Gabova s’të ndëgjova

Ike ti për fajin tim ike ti -x2
Ref .

Gjynah me ty , gjynah me veten

Të vërtetën tash e di

Gjynah me ty , gjynah te Zoti

Aaaa nuk kthehesh ti jo s’kthehesh ti –  x2

 

Strof2:

Ishe ti dritë në sytë e mi

Sa i pa drejtë u tregova

Sa e pafajshme ishe ti

 

E unë vazhdova e teprova

Gabova s’të ndëgjova

Ike ti për fajin tim ike ti -x2

 

Ref .

Gjynah me ty , gjynah me veten

Të vërtetën tash e di

Gjynah me ty , gjynah te Zoti

Aaaa nuk kthehesh ti jo s’kthehesh ti –  x2
/lajmi.net.

Fjalët kyçe: Besart Halimi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown