Besa-Drita, ky ekip shkon në çerekfinale pas vazhdimeve – Lajmi.net
Besa-Drita, ky ekip shkon në çerekfinale pas vazhdimeve
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:13, 19 February 2017
Ka përfunduar edhe ndeshja më interesante e ditës në Kupën e Kosovës.

Besa ka mposhtur Dritën me rezultat të pastër 3:1 pas vazhdimeve, përcjellë “lajmi.net”.

Golat për pejanët i shënuan Diar Miftaraj, Edmond Turku dhe Fetim Kasapi.

Ndërkohëm, për ekipin nga Gjilani realizoi Përparim Livoreka. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Kupa e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball