Besa dhe Alberti shkëlqejnë në ceremoninë e fejesës së miqëve të tyre (Foto) – Lajmi.net
Besa dhe Alberti shkëlqejnë në ceremoninë e fejesës së miqëve të tyre (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:13, 12 August 2017
Mbrëmë ishin në një aheng familjar.

E që nga atje, Besa Gashi dhe Albert Krasniqi kanë shkëlqyer me dukjen e tyre, shkruan lajmi.net

Dyshja në llogaritë e tyre në Instagram kanë hedhur fotografi ku shihen se sa mirë dukeshin bashkë.

Në këtë ceremoni fejese,  Besa dhe Alberti ishin një nga çiftet më të bukura./Lajmi.net/

Urime Fejesa Arbiana & Kushtrim 💍

A post shared by Miss Kosova 2006👑 (@gashibesa) on

Thank you 👗 @valdetemustafa 💖🍬

A post shared by Miss Kosova 2006👑 (@gashibesa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO