Besa befason Dritën, Gjilani dhe Feronikeli ndahen baras – Lajmi.net
Besa befason Dritën, Gjilani dhe Feronikeli ndahen baras
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:23, 27 August 2017
Besa e Pejës ka befasuar Dritën në ndeshjen e vlefshme për xhiron dytë të Vala Superligës së Kosovës.

Skuadra pejane, ka mposhtur me rezultatë 2:0 atë nga Gjilani.

Altin Merlaku dhe Balaj, shënuan për fitoren e Besës.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Gjilani dhe Feronikeli kanë ndarë pikët duke barazuar 1:1./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels