Berlusconi: Real Madrid – Juventus, isha tifoz i këtij ekipi – Lajmi.net
Berlusconi: Real Madrid – Juventus, isha tifoz i këtij ekipi
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:31, 14 April 2018
Silvio Berlusconi ka theksuar se e shikoi duelin duke mbështetur ish rivalin nga Serie A.

Ish pronari i Milanit, Silvio Berlusconi ka bërë të ditur se ishte tifoz i Juventusit kundër Real Madridit në duelin e tyre në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Berlusconi ka theksuar se e shikoi duelin duke mbështetur ish rivalin nga Serie A.

“Kam qenë tifoz i Juventusit në minutat e fundit ndaj Real Madridit”, deklaroi Berlusconi për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

“Bianconerët kanë dhënë një provë të krenarisë dhe janë eliminuar me kokën lartë. Mëkat në fund sepse nëse do t’ia dilnin të bënin atë që bëri Roma do të ishte edhe më e bukur”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Silvio Berlusconi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy