Berishës i “terrohet” nga gjuajtja e lirë, 7:1 për Interin (VIDEO) – Lajmi.net
Berishës i “terrohet” nga gjuajtja e lirë, 7:1 për Interin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:29, 12 March 2017
Interi ka shënuar edhe golin e shtatë ndaj Atalantas, nga gjuajtja e lirë me anë të Banega.


Ever Banega Hattrick Goal HD – Inter Milan 7-1… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Etrit Berisha, Ever Banega, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan