Berisha: Do të kthehemi më të fortë, keni besim dhe na përkrahni – Lajmi.net
Berisha: Do të kthehemi më të fortë, keni besim dhe na përkrahni
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 14:40, 30 March 2017
Ylli i Kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha, ka kërkuar besimin e tifozëve, duke u premtuar rikthim edhe më të fortë.

Ai në Facebook ka shkruar se ndjehet i sigurt se Kosova do të kthehet edhe më e fortë, por i duhet besim dhe përkrahje nga tifozët.

Kosova ka pësuar humbjen e katërt radhazi në kualifikueset për Kampionatin Botëror, ku është mposhtur në Shkodër nga Islanda me rezultat 2:1.

“Jam i sigurtë qe do të kthehemi më të fortë, ndaj dhe ju duhet të keni besim dhe të na përkrahni gjithmonë!”, ka shkruar Berisha./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bernard Berisha

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals