Bëri seks çdo ditë për një muaj dhe e shpëtoi martesën e saj – Lajmi.net
Bëri seks çdo ditë për një muaj dhe e shpëtoi martesën e saj
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:08, 3 March 2018
Burri im, Damien dhe unë kishim qenë së bashku për 10 vjet dhe u martuam pas shtatë vitesh.

Ne ishim shokë në vend se partnerë, dhe ne përgjithësisht flinin me të paktën një fëmijë mes nesh në shtrat.

Doja që Damien të më prekte dhe të më përqafonte më shumë , të lidhej me mua emocionalisht, të më shikont në sy kur të fliste me mua dhe të më puthte ashtu si ai donte, transmeton lajmi.net.

Trupi im nuk ishte ndjerë si i imi për kaq gjatë. Unë kisha kaluar shumicën e gjashtë viteve të fundit ose shtatzënë ose ushqyerjen me gji dhe unë mezi mund të qëndroja të shihja në pasqyrë në rrëmujën e butë, të dendur dhe të shtrirë që isha bërë.

Doja të ndihesha si një grua përsëri, jo vetëm një nënë.

Kur unë sugjeroja të bëja seks çdo ditë për një muaj, Damien ishte në bordin e drejorëve. Ai është një shkencëtar, kështu që ai shpejt i hodhi poshtë të gjitha “përfitimet” e të pasurit shumë seks.

“Seksi është super i shëndetshëm”, tha ai me atë ajër të autoritetit që ai merr kur ai dëshiron të më bindë për diçka.

“Kjo ul stresin dhe rrezikun e sëmundjeve të zemrës . Ajo gjithashtu ndërton besim dhe është e mirë për intimitet – dhe çiftet që kanë seks rregullisht njihen se sillen më mirë ndaj njëri-tjetrit. ”

Pyesja veten nëse çiftet që kanë marrëdhënie seksuale rregullisht sillen më mirë me njëri-tjetrin sepse ata kanë seks të rregullt ose sepse ato sillen më mirë ndaj njëri-tjetrit.

Unë nuk do të gënjej: Natën e parë, gjithçka ndihej e vështirë. Ndjeva sikur po bëja sepse duhej të bëja më shumë sesa sepse donte ose për shkak të asaj procesi të bukur organik ku një gjë çon në një tjetër.

Ne vazhduam të bënim seks tani pak më shpesh, deri sa erdhëm duke bër seks çdo ditë në muaj dhe kështu edhe burri ndihej më i lumtur edhe une.

Ai ndihej më i relaksuar, më i hapur me mua edhe në biseda të përditshme dhe kështu e shpëtuam edhe martesen tonë. Tashmë Carolyn Tate është e lumtur me martesën e saj dhe me familjen e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO