Bëri botoks në vaginë që të humbasë virgjërinë – Lajmi.net
Bëri botoks në vaginë që të humbasë virgjërinë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 1:29, 21 April 2017
Një britanike tregoi se iu deshën gjashtë vite për të bërë seks për herë të parë.

Amy Forrest vuan nga një sëmundje e rrallë, e quajtur vaginizmi.

Kjo do të thotë se muskujt e vaginës së saj kontraktohen sapo diçka i afrohet organit gjenital.

Ajo tha se tentoi të bënte seks me të dashurin kur ishte 18 vjeç, por ishte e pamundur.

26-vjeçarja tha se provoi të pinte verë, që të relaksohej, por ishte e pamundur.

Kjo i shkaktoi edhe një situatë të rënduar nervore.

Ajo nuk përdorte dot as gishtat, ndonjë dildo apo tamponin.

Në një rast për pak humbi ndjenjat duke provuar diçka të tillë.

Megjithatë në një libër lexoi se botoksi mund të shërojë një problem të tillë.

Për trajtimin pagoi 1200 sterlina dhe tashmë kura u provua se është shumë efektive, pasi ndërpret ciklin e vaginizmit.

Kura e botoksit funksionon për 80 deri në 90 përqind të rasteve.

Fjalët kyçe: konopi, virgjeria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2