Bentley Bentayga për terrene të vështira, vetëm për pasanikët e mëdhenj (Foto) – Lajmi.net
Bentley Bentayga për terrene të vështira, vetëm për pasanikët e mëdhenj (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:00, 17 May 2017
Kompania Bentley ka bërë të ditura planet për makinën SUV nga seria Bentayga që ka shirita si të tankeve – në vend të rrotave.

Mirëpo, kjo makinë që është e aftë të lëvizë edhe nëpër terrenet më të vështira, mund të blihet vetëm nga ata që janë shumë të pasur, transmeton Telegrafi.

Investimet që do të bëheshin në të, në mënyrë që të mbajë nivelin e luksit që ka prodhuesi, janë shumë të kushtueshme. Andaj, planet për këtë Bentayga e cila do t’i kishte të gjitha mundësitë për lëvizje, duket se shtyhen për një kohë të pacaktuar.

bentley-bentayga-p25c325abr-terrene-t25c325ab-v25c325abshtira-mund-te-prodhohet-vetem-per-te-pasur-foto-3 bentley-bentayga-p25c325abr-terrene-t25c325ab-v25c325abshtira-mund-te-prodhohet-vetem-per-te-pasur-foto-4 bentley-bentayga-p25c325abr-terrene-t25c325ab-v25c325abshtira-mund-te-prodhohet-vetem-per-te-pasur-foto-5

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO