Bëni pesë minuta ushtrime çdo mëngjes, shëndeti juaj do të përmirësohet dukshëm – Lajmi.net
Bëni pesë minuta ushtrime çdo mëngjes, shëndeti juaj do të përmirësohet dukshëm
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 10:19, 12 October 2017
Çfarë sesioni ushtrimesh bëni në mëngjes?

Sigurisht se fillimisht tentoni të bëni ushtrime për diafragmë, shkruan lajmi.net

Megjithatë, nëse ende nuk keni filluar të ushtroni, duhet ta dini që mjaftojnë pesë minuta në mëngjes në mënyrë që trupi juaj të fillojë ditën më i shëndetshëm dhe i mbushur me ajër

Janë të vështira ushtrimet? Asesi.

Shikoni më poshtë dhe mësoni renditjen e tyre, pastaj filloni t’i aplikoni ato. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, rutinë, Shëndet, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals