Bëni pesë minuta ushtrime çdo mëngjes, rezultatet janë të mahnitshme – Lajmi.net
Bëni pesë minuta ushtrime çdo mëngjes, rezultatet janë të mahnitshme
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:31, 4 November 2017
Pesë minuta ushtrim janë të efektshme për rezultatet që doni të arrini.

Një sesion ushtrimesh të shpejta çdo mëngjes janë të mrekullueshme për të filluar ditën tuaj.

Rutina e ushtrimeve të thjeshta mund ta bëjë qarkullimin e gjakut më të mirë dhe të jeni më aktivë gjatë pjesës tjetër të ditës, shkruan lajmi.net

Derisa i bëni këto ushtrime fokusohuni tek frymëmarrja. Merrni frymë me diafragmë (ose stomak).

Kushtoni shumë rëndësi kohës së pushimit gjatë performancës së këtyre ushtrimeve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, pese minuta, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball