Bëni në mëngjes 5 minuta ushtrime dhe do të shihni dallimin (Video) – Lajmi.net
Bëni në mëngjes 5 minuta ushtrime dhe do të shihni dallimin (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:59, 18 July 2017
Keni dëshirë të humbni peshë?

Atëherë filloni të bëni këto ushtrime çdo mëngjes, shkruan lajmi.net

Mjaftojnë pesë minuta çdo fillim dite dhe ndryshimi do të vijë sa hap e mbyll sytë.

Ju mund të ndjekni instruksionet në videon më poshtë, ndërkaq nuk duhet të harroni që më e rëndësishmja nga të gjitha është fokusimi në frymëmarrjen tuaj gjatë këtyre ushtrimeve.

Shikojeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals