Bëni kujdes çfarë shkruani dhe bëni në telefonin tuaj, dikush po ju vëzhgon gjatë gjithë kohës – Lajmi.net
Bëni kujdes çfarë shkruani dhe bëni në telefonin tuaj, dikush po ju vëzhgon gjatë gjithë kohës
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyle 17:31, 8 March 2017
Edhe pse mund t’i kemi vënë telefonit tonë shumë kode, në fakt duhet të dini se jemi gjithë kohës në përgjim nga të ashtuquajturat shoqëri sekrete.

Madje këto shoqëri nuk na përgjojnë vetëm në telefon, por edhe në jetën e përditshme, pasi vetë Seklorum kanë treguar se brenda kësaj shoqërie përveç njerëzve të famshëm, pushtetarë dhe masonë, ka edhe spiunë e hakera.

Janë pikërisht këta hakera që kontrollojnë smartphonët, laptopët dhe kompjuterat tanë duke përdorur kamerën që ndodhet në to dhe sigurisht të gjithë botën e internetit.

Prandaj bëni kujdes kur të përdorni telefonin, tuaj pasi shpeshherë filmimet janë përdorur për qëllime negative. /tetovasot/

Fjalët kyçe: pergjim, Telefon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball