Bëni këto ushtrime kur punoni në zyrë – Lajmi.net
Bëni këto ushtrime kur punoni në zyrë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 22:16, 14 November 2017
Puna në zyrë ka shumë përparësi, pavarësisht se mund ta dëmtojë shëndetin dhe trupin tuaj.

Një studim tregon se njerëzit që rrinë gjatë ulur në karrige mund të vuajnë nga kanceri, diabeti, sëmundjet kardiovaskulare dhe obeziteti, transmeton Klan Kosova.

Për të mos ndodhur këto, derisa rrini ulur në karrige mund të aplikoni këto ushtrime.Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy