Benardi i Big Brother zhvishet dhe nxjerrë muskujt (Foto) – Lajmi.net
Benardi i Big Brother zhvishet dhe nxjerrë muskujt (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:59, 12 August 2017
Ka qenë një nga konkurrentët më të fortë të këtij edicioni të Big Brother Albania.

Fjala është për Benard Marashi i cili që nga hyrja në BBA 9 u komentua shumë për fizikun e mrekullueshëm trupor, shkruan lajmi.net

Ai sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet i zhveshur pjesën e lartë të trupit, duke nxjerrë kështu muskujt e tij.

Duke shkuar për plazh, padyshim që ai ka ‘çmendur’ gjithë femrat aty./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO