Bën seks teksa i jepte foshnjes gji, fansat “kryqëzojnë” blogeren (Foto) – Lajmi.net
Bën seks teksa i jepte foshnjes gji, fansat “kryqëzojnë” blogeren (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 16:55, 11 July 2017
Blogerja e njohur Tasha Maile gjatë një video të postuar në Youtube ka treguar se si ka arritur të kryejë marrëdhënie seksuale me partnerin dhe në të njëjtën kohë ka ushqyer foshnjen me gji.

E ftuar në “This Morning” ajo tregoi se si ka ndodhur gjithçka: “Për të mos hyrë në detaje, foshnja po flinte ndërsa po pinte dhe nuk ishte fare i përfshirë në akt”.

Tasha shtoi se fëmija nuk po e shihte aktin e tyre seksual, thjesht po flinte nuk ishte i përfshirë në marrëdhënien e tyre. Kështu ajo i dha përgjigje të gjithë ndjekësve që e komentuan rëndë, duke i thënë se nuk duhet t’i bëjë të dyja njëkohësisht. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: fëmija, Gjiri, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble