Belotti, tifoz i ekipit kundërshtarë nga Serie A – Lajmi.net
Belotti, tifoz i ekipit kundërshtarë nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:58, 13 October 2017
Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti dëshiron të transferohet në Milan.

Andrea Belotti ëndërron transferimin në Milan.

Drejtori sportiv i “Rossonerëve”, Massimiliano Mirabelli ka bërë të ditur se sulmuesi i Torinos dëshiron që një ditë të luajë për skuadrën rivale nga San Siro.

“Është e ditur, jemi munduar ta transferojmë në Milano, por nuk ndodhi për arsye të ndryshme”, deklaroi Mirabelli për “Radio Rossonera”, përcjell “lajmi.net”.

“Bëhet fjalë për një futbollist të fortë dhe tifoz të Milanit, ndoshta një ditë do të ketë mundësi ta veshë fanellën që e ëndërron nga fëmijëria”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO