Belfius Mons mund Sigal Prishtinën në kryeqytet – Lajmi.net
Belfius Mons mund Sigal Prishtinën në kryeqytet
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:48, 7 November 2017
Mons e fitoi takimin me shifrat 75:69.

Ka përfunduar ndeshja mes Sigal Prishtina dhe Belfius Mons në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Mysafirët e fituan ndeshjen dramatike, që prodhoi emocione të mëdha në fund, përcjellë “Lajmi.net”.

Mons e fitoi takimin me shifrat 75:69.

Ndeshja ishte e barabartë gjatë shumicës së kohës, por në fund mysafirët ishin më të vëmendshëm dhe shënuan këtë fitore me vlera. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO