Bekim Jashari për 10 vjetorin e Pavarësisë: Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari! – Lajmi.net
Bekim Jashari për 10 vjetorin e Pavarësisë: Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari!
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 21:32, 14 February 2018
Kryetari i komunës së Skënderajt, Bekim Jashari, nëpërmjet rrjetit social, ka shpërndarë një urim me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

“Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari

Le të jetë lavdia e brezave, udhërrëfyes i sukseseve dhe lumturisë, Bekim Jashari!”, ka shkruar Jashari.

Fjalët kyçe: Jashari, Kosova, Pavaresia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball