Behrami me një ofertë interesante nga Serie A – Lajmi.net
Behrami me një ofertë interesante nga Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 20:44, 16 July 2017
Valon Behrami i ka “shkelur” syrin skuadrës së Udineses.

‘Tuttosport’ shkruan se skuadra nga ‘Friuli’ po mendon të bëjë një ofertë për mesfushorin me prejardhje nga Kosova.

Behrami është pjesë e Watfordit që nga viti 2015, ndërsa në karrierën e tij ka veshur edhe fanellat e Hamburgut, Napolit, Fiorentinas, West Hamit, Lazios, Veronas, Genoas dhe Luganos.

Një kalim në Serie A mund edhe t’i pëlqej Valon Behramit, që vitet më të mira në karrierë i ka pasur në Serie A./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Udinese, Valon Behrami, Watford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master