Bëhen bashkë baxhanakët e Kombëtares së Kosovës (FOTO) – Lajmi.net
Bëhen bashkë baxhanakët e Kombëtares së Kosovës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:02, 20 March 2017
Besart Berisha i është bashkuar ekipit kombëtar të Kosovës.

Sulmuesi ka marrë rrugë nga Australia, për të ndihmuar vendin e tij në kualifikueset për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Ai në këtë grumbullim, do t’i bashkohet baxhanakut të tij, Samir Ujkani.

Lajmi.net ka raportuar ditë më parë se Berisha dhe Ujkani, janë baxhanakët e Kombëtares së Kosovës, pasi bashkëshortet e tyre janë motra./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Besart Berisha, Samir Ujkani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper