Befason Kroos, “Nuk shqetësohem për rezultatet e dobëta të skuadrës” – Lajmi.net
Befason Kroos, “Nuk shqetësohem për rezultatet e dobëta të skuadrës”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:49, 12 October 2018
Ylli i mesfushës, Toni Kroos, ka befasuar me deklaratën e tij të fundit.

Ai, në prag të ndeshjes Gjermani – Holandë, ka komentuar edhe situatën tek klubi madrilen.

Kroos ka thënë se nuk i interesojnë rezultatet e dobëta të skuadrës dhe nuk është aspak i shqetësuar.

“Kemi pasur situata të tilla. Këto situata janë për t’u kthyer. Nuk shqetësohem” ishin fjalët e gjermanit.

Real Madrid nuk ka fituar në katër ndeshjet e fundit, statistikë kjo që ka “lëkundur” edhe pozitën e Lopeteguit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO