Befason Dybala: Për këtë arsye refuzova Barcelonën dhe Real Madridin – Lajmi.net
Befason Dybala: Për këtë arsye refuzova Barcelonën dhe Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:24, 17 April 2017
Paulo Dybala ka refuzuar tri klube të mëdha evropiane për të qëndruar te Juventusi.

Dybala i tha “jo” Barcelonës, Real Madridit dhe Bayernit të Munichut.

“Rinovimi ishte vendimi im. Juve s’ka asgjë më pak se Barcelona, Real Madridi apo Bayerni i Munichut. Fola me drejtuesit dhe iu tregova që jam i lumtur këtu dhe dua të qëndrojë”, deklaroi Dybala, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai tutje foli edhe për gjendjen pas lëndimit ndaj Pescaras, ku u zëvendësua.

“Fatmirësisht kam stërvitur dhe me gjasë do të jem 100% i gatshëm për Barelonën”, shtoi Dybala. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Paulo Dybala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels